Tedavilerimiz

Diş Tedavisi

Diş Tedavisi

Diş tedavisi, en küçüğünden en büyüğüne hem estetik hem de sağlık açısından önem teşkil eden uygulamalardır.  Eskişehir Diş Hekimi Banu Dereci, ağız ve diş sağlığı konusunda sorun yaşayan herkese hizmet vermek hedefiyle yola çıkmıştır. Hekimimiz, renk veya boşluk gibi estetik kaygılar, çiğneme sağlığını etkileyecek sorunlar için çözümler üretip en sağlıklı şekilde uygulamasını yapar.

Detaylı İncele

Çapraşık Diş Tedavisi

Çapraşık diş tedavisi yani ortodonti, ağız içi diş yapısında meydana gelen anomalileri tedavi etmek için kullanılan bir yöntemdir.

Çapraşık dişler, görünüm açısında yarattığı estetik kaygılar dışında diş eti hastalıkları, çürüme gibi problemleri yaşama risklerini de arttıran, sağlığı olumsuz etkileyecek sorunlardır. Ayrıca çiğneme ve konuşma sorunlarına da yol açar.

Detaylı İncele
Çapraşık Diş Tedavisi
Dolgu Tedavisi

Dolgu Tedavisi

Çürük,travma ya da başka sebeplerle kaybedilen diş dokularınının estetik ve fonksiyonunu tekrardan yerine koyabilmek için yapılan tedavilerdir.

Günümüzde kompozit dolgular daha çok tercih edilirken ,amalgam(metalik renkli dolgular) dolgular özellikle estetik uyumsuzlukları sebebiyle daha az tercih edilmektedir.

Gelişen teknolojiyle beraber porselen dolgu uygulamaları da yaygınlaşmaya başlamıştır.

Dolgu materyallerinin seçiminde estetik, fonksiyon ve hastaların ekonomik tercihleri önemlidir.

 

Detaylı İncele
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım